ART / Lithographs / Litograph 7639022
nr 763 9022
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), bay, 60/75, subject size: 39x28,
LITOGRAPH (F), Roland Svensson (1910-2003), havsvik, 60/75, motivets mått: 39x28
800
SEK 300
Monday June 4 2012
at 18:52:26
3/6 11:33:21
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson